O nás

Sme rodinný, viacgeneračný tím odborníkov z oblasti pedagogiky, umenia, IT, manažmentu a práva. Spolupracujeme s rozličnými subjektami, ktoré obohacujú naše projekty.
Som koordinátorkou tímu. Celoživotné vzdelávanie je pre mňa súčasť bytia. Učíme sa od každého koho stretneme, zo skúseností, z nových objavov a poznatkov, z kníh, prírody, ... Potom záleží už len na tom, ako tieto príležitosti v živote využijeme, akú hodnotu a zmysel im dám.

Za najväčšiu výzvu v živote považujem ľudskosť a schopnosť podnikavého myslenia.

Nerada čakám, preto mením veci okolo seba skôr, ako sa stanú všeobecnou diskusiou a nekonečným hľadaním riešení. Som autorkou modernej učebnicovej knižky A ako AMÁLKA R ako ROZPRÁVKA, spoluautorka Inovatívnych a aktivizujúcich metodík vo výučbe 1. - 4. roč. ZŠ, vydavateľka pesničkového albumu A ako AMÁLKA, P ako PESNIČKA. Pôsobila som v regionálnom školstve, v štátnom, súkromnom, v domácom vzdelávaní aj na akademickej pôde. Mám kvalifikáciu trénera VEU ASK Vzdelávanie pre 21.storočie, som absolventkou  tréningového modelu  Demokratizácia riadenia procesu učenia v školskom systéme. Mám vzdelanie i skúsenosti z riadiacej práce v  školskom  manažmente, ako špecialista pre školstvo a vzdelávanie  vo verejnej správe, z riadiacej pozície v  detskom domove aj z práce  štatutárky  občianskeho združenia  pracujúceho s deťmi, mládežou a rodinami. Pôsobila som v  mestskej komisii pre školstvo, mládež a vzdelávanie, som členkou ústrednej komisie pre predprimárne a základné vzdelávanie pre vzdelávaciu oblasť Jazyk a komunikácia - Slovenský jazyk a literatúra. Dlhoročne podnikám v oblasti vzdelávania.

Kontakt

jana.sillerova@gmail.com

facebook.com/VzdelavanieKtoreBavi

Kontakty vzťahujúce sa k nášmu eshopu nájdete na https://obchod.najvzdelavanie.sk/kontakt